Zrealizowane prace scaleniowe

Kliknij na wybraną sekcję by rozwinąć

LP.ProgramNazwa wnioskodawcyGminaObręby, wsie objęte scaleniemData rozpoczecia prac na obiekciePowierzchnia ha
1SPO 2004-2006Starosta Powiatu WłodawskiegoUrszulinŁomnica2004437
2SPO 2004-2006Starosta Powiatu ChełmskiegoWojsławiceStary Majdan2004768
3SPO 2004-2006Starosta Powiatu ChełmskiegoRejowiec FabrycznyLeszczanka2004216
4SPO 2004-2006Starosta Powiatu KrasnostawskiegoFajsławiceWola Idzikowska2004551
5SPO 2004-2006Starosta Powiatu LubartowskiegoOstrówekOstrówek Kol.2004312
6SPO 2004-2006Starosta Powiatu ŁukowskiegoŁukówKlimki2004179
7SPO 2004-2006Starosta Powiatu ŁukowskiegoŁukówWólka Świątkowa2004445
8SPO 2004-2006Starosta Powiatu Biała PodlaskaTerespolKukuryki, Kuzawka, Samowicze20051109
9SPO 2004-2006Starosta Powiatu WłodawskiegoHańskStary Majdan2005333
10SPO 2004-2006Starosta Powiatu BiłgorajskiPotok GórnyPotok Górny20052101
11SPO 2004-2006Starosta Powiatu WłodawskiegoWola UhruskaMszanna2006201
12SPO 2004-2006Starosta Powiatu ChełmskiRejowiec FabrycznyKrzywowola2006551
13SPO 2004-2006Starosta Powiatu WłodawskiegoUrszulinZabrodzie2006265
14SPO 2004-2006Starosta Powiatu PuławskiegoŻyrzynStrzyżowice2005195
L.PProgramNazwa wniskodawcyGminaObręby, wsie objęte scaleniemData rozpoczęcia prac na obiekciePowierzchnia ha
1PROW 2007-2013Starosta Powiatu ChełmskiegoRejowiecLeonów2007227
2PROW 2007-2013Starosta Powiatu ChełmskiegoRejowiecHruszów, Siedliszczki, Marynin20071 225
3PROW 2007-2013Starosta Powiatu KrasnostawskiegoŁopiennik GórnyWola Zulińska2008533
4PROW 2007-2013Starosta Powiatu LubartowskiegoOstrówekJeleń2008220
5PROW 2007-2013Starosta Powiatu OpolskiegoJózefówBasonia2008436
6PROW 2007-2013Starosta Powiatu WłodawskiegoHannaLack, Holeszów, Zaświatycze20081 120
7PROW 2007-2013Starosta Powiatu WłodawskiegoHańskUjazdów, Hańsk Kolonia20081 054
8PROW 2007-2013Starosta Powiatu WłodawskiegoUrszulinAndrzejów, Wincencin, Zastawie20081 929
9PROW 2007-2013Starosta Powiatu ZamojskiegoSitnoStanisławka2008356
10PROW 2007-2013Starosta Powiatu ZamojskiegoSkierbieszówKalinówka2008122
11PROW 2007-2013Starosta Powiatu Biała PodlaskaWiszniceHorodyszcze2009470
12PROW 2007-2013Starosta Powiatu BiłgorajskiegoPotok GórnyPotok Górny – tylko zagospodarowanie2009
13PROW 2007-2013Starosta Powiatu ChełmskiegoChełmJózefin2009281
14PROW 2007-2013Starosta Powiatu ŁukowskiegoAdamów i Serok.Konorzatka, Czarna2009534
15PROW 2007-2013Starosta Powiatu ŚwidnickiegoPiaskiWierzchowiska II2009166
16PROW 2007-2013Starosta Powiatu ChełmskiegoChełmDepułtycze Królewskie2010492
17PROW 2007-2013Starosta Powiatu ChełmskiegoChełmZarzecze i Wólka Czułczycka2010516
18PROW 2007-2013Starosta Powiatu ChełmskiegoWojsławiceTrościanka2010209
19PROW 2007-2013Starosta Powiatu ChełmskiegoWojsławiceRozięcin2010304
20PROW 2007-2013Starosta Powiatu LubartowskiegoOstrówekOstrówek2010385
21PROW 2007-2013Starosta Powiatu ŁukowskiegoStarosta Powiatu ŁukowskiegoGręzówka i Kol.20101 387
22PROW 2007-2013Starosta Powiatu ParczewskiegoPodedwórzePiechy i część Opola2010534
23PROW 2007-2013Starosta Powiatu ZamojskiegoSkierbieszówDrewniki, Majdan Skierbieszowski, Podwysokie, Marcinówka20101 351
24PROW 2007-2013Starosta Powiatu ChełmskiegoChełmKrzywice Kolonia2011164
25PROW 2007-2013Starosta Powiatu ChełmskiegoSawinBukowa Wielka Pierwsza, Bukowa Wielka Druga, Średni Łan20111 382
26PROW 2007-2013Starosta Powiatu ChełmskiegoSiedliszczeStasin Dolny ,Anusin2011397
27PROW 2007-2013Starosta Powiatu ChełmskiegoWierzbicaWierzbica2011251
28PROW 2007-2013Starosta Powiatu HrubieszowskiegoUchanieŁuszczów i Łuszczów Kolonia201174
29PROW 2007-2013Starosta Powiatu LubartowskiegoOstrówekDębica, Dębica Kolonia , Zawada, Babczyzna20111 788
30PROW 2007-2013Starosta Powiatu ŁęczyńskiegoCycówSzczupak, Ostrówek Pod.2011738
31PROW 2007-2013Starosta Powiatu ParczewskiegoSiemieńŁubka2011156
32PROW 2007-2013Starosta Powiatu WłodawskiegoStary BrusDominiczyn, Lubowierz2011970
33PROW 2007-2013Starosta Powiatu WłodawskiegoUrszulinBorysik, Wereszczyn, Przymiarki20111 232
34PROW 2007-2013Starosta Powiatu WłodawskiegoWyrykiKrzywowierzba20111 101
35PROW 2007-2013Starosta Powiatu ŁukowskiegoWojcieszkówHelenów2012164
36PROW 2007-2013Starosta Powiatu ParczewskiegoPodedwórzeZaliszcze20121 174
37PROW 2007-2013Starosta Powiatu ZamojskiegoRadecznicaLatyczyn2012973
38PROW 2007-2013Starosta Powiatu ChełmskiegoWojsławiceNowy Majdan2013558
39PROW 2007-2013Starosta Powiatu WłodawskiegoWyrykiLipówka2013429
L.p Program Nazwa wnioskodawcy Gmina Obręby, wsie objęte scaleniem Data ropoczęcia prac na obiekcie Powierzchnia ha
1 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Biała Podlaska Sosnówka Pogorzelec 2014 938
2 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Chełmskiego Białopole Białopole,Kicin, Zabudnowo, Buśno, Kol, Strzelce 2014 2 924
3 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Chełmskiego Wojsławice Wojsławice 2014 3 065
4 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Hrubieszowskiego Mircze Kryłów Kol., Prehoryłe 2014 1 795
5 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Lubartowskiego Ostrówek Antoniówka, Cegielnia, Kamienowola 2014 1 328
6 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Chełmskiego Białopole Teremiec 2014 405
7 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Chełmskiego Chełm Nowe Depułtycze 2014 526
8 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Chełmskiego Chełm Ludwinów 2014 164
9 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Chełmskiego Chełm-Wierzbica Józefin, Ochoża-Pniaki 2014 482
10 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Łęczyńskiego Ludwin Grądy, Kocia Góra, Zezulin I, II, Zezulin Niższy 2014 2 506
11 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Włodawskiego Hańsk Kulczyn, Kolonia Kulczyn 2014 2 301
12 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Włodawskiego Wola Uhruska Józefów, Bytyń, Wola Uhruska(część) 2014 1 132
13 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Zamojskiego Skierbieszów Sulmice, Wiszenki, Wiszenki Kol., Zabytków 2014 2 023
14 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Tomaszowskiego Rachanie Siemierz 2019 904
15 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Parczewskiego Podedwórze Antopol 2019 1 179
16 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Hrubieszowskiego Uchanie Jarosławiec 2019 771
17 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Włodawskiego Stary Brus Nowy Brus, Stary Brus, część wsi Laski Bruskie 2019 1 364
18 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Lubartowskiego Ostrówek Tarkawica, Żurawiniec Wieś, Żurawiniec Kolonia 2019 1 980
19 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Chełmskiego Wierzbica Busówno, Busówno-Kolonia, Pniówno 2019 2 098
20 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Chełmskiego Siedliszcze Wola Korybutowa I, Wola Korybutowa II, Wola Korybutowa – kolonia 2019 1 426
21 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Chełmskiego Rejowiec Kobyle 2019 594
22 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Bialskiego Sosnówka Żeszczynka 2019 1 613
23 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Łęczyńskiego Cyców Adamów, Barki, Biesiadki, Nowy Stręczyn, Stary Stręczyn, Zosin 2019 2 283
24 PROW 2014-2020 Starosta Powiatu Chełmskiego Wierzbica Tarnów, Wólka Tarnowska, Wygoda, Chylin Wielki 2019 1 593